تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 175متر/تک واحدی/فرامرز عباسی

آپارتمان 175متر/تک واحدی/فرامرز عباسی

1 هفته پیش در فردوسی (مشهد)

متراژ
175
ساخت
1388
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏12,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️املاک باران⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✳️آپارتمان با موقعیت مکانی عالی
✳️175متر تک واحدی شمالی
✳️سند تک برگ و آماده انتقال
✳️پذیرایی خوش نقشه و قابل چیدمان
✳️آشپزخانه بزرگ و کابینت فراوان
✳️کوچه 12 متری
✳️اتاق ها نورگیر
✳️کولر گازی و آبی
✳️پکیج و شوفاژ
✳️ پمپ آب
با هر مبلغ و پرداختی موارد مشابه موجود میباشد
✔️با بیش از 10 سال سابقه درخشان در منطقه
دارای بیشترین موارد به قیمت و شیک
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
مشاور شما : کیوان کفشگر