تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 175متری/سازه مدرن منطقه/اوایل الهیه

آپارتمان 175متری/سازه مدرن منطقه/اوایل الهیه

1 هفته پیش در الهیه

متراژ
175
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,571,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
با سلام

آپارتمان 175متری

⚜️⚜️ گروه مشاورین املاک ملکستان ⚜️⚜️