تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 180 متری / 2 پارکینگ / شمال کاخ نیاوران

آپارتمان 180 متری / 2 پارکینگ / شمال کاخ نیاوران

2 هفته پیش در نیاوران

متراژ
180
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏66,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏366,666,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و آرزوی سلامتی

بهترین لوکیشن شمال کاخ نیاوران

یک واحد 180 متری 3 خواب 3 مستر
6 طبقه 2 واحدی
طبقه 5
2 پارکینگ سندی
لابی
سرایدار مقیم
نور مستقیم شمال و جنوب
تراس قابل چیدمان

کارشناس تخصصی نیاوران : خوشه چین