تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 180 متری 3 خواب فوق العاده

آپارتمان 180 متری 3 خواب فوق العاده

1 هفته پیش در ساوه

متراژ
180
ساخت
1398
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,666,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
### املاک برج ###
### املاک برج ###
### املاک برج ###

لوکیشن : شهرک فجر فاز 2
4 طبقه ( کلا 7 واحد )
طبقه چهارم
« بصورت تک واحدی »
180 متری 3 خواب

اتاق ها : 1 اتاق 16 متری و 2 تا اتاق 12 متری
سالن پذیرایی و اتاق ها همه گی نور مستقیم

کابینت MDF ٫ گاز صفحه ی ٫ هود
پکیج + رادیاتور
کولر آبی + گازی
بدون پرتی
سالن بزرگ و قابل چیدمان
سال ساخت : 1398
آسانسور + پارکینگ ( قابلیت پارک 2 خودرو )
فوق العاده تمیز و خوش نقشه

### املاک برج ###
### املاک برج ###
### املاک برج ###

جهت بازدید به املاک برج نبش طالقانی 28 مراجعه فرمایید

قاسمی ✅