ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 180 متری
آپارتمان 180 متری
10 ماه پیش در بندر گز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
180
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
3٬960٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تأمین کننده آب گرم
پکیج
تعداد کل طبقات
5
املاک لیوانی
پایان جستجو
کد آگهی 1297
✅فروش آپارتمان تک واحدی
✅مساحت 180متر
✅فول امکانات
✅5 طبقه تک واحدی
لوکیشن:محدوده اداره ثبت
☎️برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید☎️
*********** لیوانی
*********** یوسفی
*********** دفتر☎️
⚜️ملک شما را صددرصد میفروشیم⚜️
⚜️باب میل شما میخریم⚜️
بندرگز. انقلاب 30 ملاک لیوانی
#املاک_لیوانی #رهن_اجاره #مشاوراملاک #زمین_مسکونی #ساختمان
#فروش_آپارتمان_نوساز #فروش_آپارتمان_مسکونی #فروش_آپارتمان
#فروش_ویلا #فروش_ویلایی #آپارتمان_لوکس #آپارتمان_نوساز
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک لیوانی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت