تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 183 متر/همایون ویلا/

آپارتمان 183 متر/همایون ویلا/

2 روز پیش در همایون ویلا

متراژ
183
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏1,152,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,295,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
▶️آپارتمانی زیبا فول امکانات
▶️آپارتمان دارای6طبقه2 واحدی می باشد
▶️دارای بهترین لوکیشن در بهترین کوچه همایون ویلا
▶️دارای نور گیر عالی و ویوو عالی
▶️دارای 3اتاق خواب ونور خوب
▶️فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری