تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 185 متری / غرق نور

آپارتمان 185 متری / غرق نور

10 ساعت پیش در شهید مطهری شمالی

متراژ
185
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏14,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,297,000 تومان
طبقه
4
باسلام
آپارتمان 185 متری واقع در مطهری شمالی
موقعیت مکانی عالی
دسترسی آسان به مراکز خرید
✅️ساختمان خلوت و کم جمعیت✅️
             شخصی ساز
       ✨️طبقه چهارم تک واحدی✨️
✅️3 خواب غرق نور✅️
✅️پذیرایی بسیار خوش نقشه و دلباز مناسب هرنوع چیدمان✅️
☀️نور بسیار فراوان و کاملا آفتابگیر☀️
✴️آشپزخانه وسیع و بسیار کاربردی و دلباز✴️
✅️کابینت های گلس بسیار تمیز و جادار✅️
✅️پکیج/رادیاتور/تراس/ انباری✅️
✅️کف سرامیک/کمد دیواری/کولر گازی و آبی✅️
✅️فر گازی و برقی/2 عدد حمام✅️
پارکینگ اختصاصی
⬆️آسانسور 6 نفره⬇️
⛔️بدون واسطه⛔️
باتشکر از توجه شما عزیزان
موارد مشابه موجود است۔

مشاورین املاک ستاره شهر
بین عبدالمطلب 12 و 14