تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 185متر/80متر تراس اختصاصی/شهرک فرهنگیان

آپارتمان 185متر/80متر تراس اختصاصی/شهرک فرهنگیان

1 هفته پیش در شهرک فرهنگیان نیشابور

متراژ
205
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏18,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️ مُلک فاخر ⚜️
به نام یگانه معمار هستی

▪️▪️▪️▪️⚜️《 مُلک فاخر 》 ⚜️ ▪️▪️▪️▪️

رهن و اجاره

مشخصات :

▪️آپارتمان 185 متری + 20متر تراس(یک چهارم)
▪️واحد فول لاکچری،مخصوص لوکس پسندان
▪️205 متر دارای 3 خواب مستردار
▪️داخلی دیزاین شده فول تحویل میشود
▪️لوکیشن نشیمن عالی آفتابگیر
▪️دارای بالکن بزرگ. 80 متری
▪️ دو نبش

تاپ لوکیشن
☑️ آماده تحویل

متریال مصرفی :

▪️سرامیک کف 100 ×100
▪️کابینت نئوکلاسیک
▪️سه خواب/ کمد دیواری
▪️شیرآلات اهرمی توکار
▪️حمام مستر
▪️آسانسور بزرگ
▪️گرمایش از کف پکیج

❗❗ برای دیدن عکس ها و فیلم فایل فقط به دفتر مراجعه فرمایید

فایل های مشابه :
▪️ موجود است.

مُلک فاخر، نبش معلم 16
⚜️ مشاور تخصصی کل منطقه
⚜️ متخصص فروش واحد های لوکس و لاکچری
⚜️ مدیریت : کارشناس ارشد حقوق سید مصطفی حسینی

⚜️انتخاب آخر با مُلک فاخر⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دپارتمان تخصصی ملک فاخر نبش معلم ۱۶