ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 185متر دونبش بیهقی پارک ملت
آپارتمان 185متر دونبش بیهقی پارک ملت
15 ساعت پیش در آزادشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
185
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
124,324,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✳️درود و عرض ادب
به امید سالی سرشار از تندرستی و آرامش
نوروزتان مبارک و به شادی☘️
✅معاوضه با آپارتمان به فی منطقه
✅مجموعه 5 واحدی تک واحد
✅آپارتمان در بهترین لوکیشن امامت بیهقی
✅حدود185متر
✅طبقه سوم دونبش غرق نور
✅کف تکسرام/کابینت چوب /داکت اسپیلت /شیرآلات توکار برند/خواب مستر /تراس کاربردی/
✅آسانسور سیلور 8نفره/پارکینگ اختصاصی/ انباری2/5 متر
✅مناسب سکونت و سرمایه گذاری مورد کم یاب در منطقه آخرین بازدید مخصوص خاص پسندان
✅دسترسی آسان به کلیه مراکز خرید/مترو و پارک ملت
✅برای اطلاعات بیشتر حتما تماس بگیرید
✅مشاور شما اشرف زاده نیک
_________املاک پارسه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت