تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 186 متری /نوساز /سه خوابه/ویو دار

آپارتمان 186 متری /نوساز /سه خوابه/ویو دار

2 روز پیش در رودهن

متراژ
186
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,645,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ متراژ: 186 متر، مناسب خانواده های متوسط و بزرگ
✅ تعداد خواب: سه خوابه، شامل یک خواب مستر با سرویس اختصاصی
✅ وضعیت: نوساز و آماده سکونت
✅ نورگیری: عالی، واحد کاملاً روشن و دلباز
✅ ویو: فوق العاده به فضای سبز و اطراف
✅ طبقه: پنجم، آرام و دور از شلوغی
✅ تعداد واحدها: 9 واحدی، کم تراکم و خانوادگی
✅ پارکینگ: اختصاصی، دسترسی راحت
✅ انباری: دارد، فضای کافی برای وسایل

❗تهاتر با آپارتمان و ویلا و زمین ویلایی

کامل ترین فایلینگ شرق تهران – املاک سپهر رودهن

مشاور شما: حسین مقدم