تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 190 متر/ 3 خواب/ کلید نخورده/ آذر

آپارتمان 190 متر/ 3 خواب/ کلید نخورده/ آذر

1 روز پیش در عباس‌آباد

متراژ
190
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏51,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
شرکت پیشرو اسڪان شباهنگ
“ ارائه دهنده خدمات املاک و مستغلات"

⭕️ 190 متر

⭕️ سالن بزرگ و قابل چیدمان

⭕️ کف سرامیک اسلب

⭕️ آشپزخانه هایگلاس

⭕️ روف گاردن

⭕️ پارڪینگ

⭕️ سرمایش و گرمایش چیلر

⭕️ 3 خواب + 1 مستر

⭕️ تک واحدی

⭕️ طبقه اول

جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از فایل های مشابه با ما در تماس باشید . ___________________________________________
شرکت پیشرو اسکان شباهنگ
با پیشینه ی 25 سال فعالیت در منطقه 5 ،6 و 13
پیشرو در ارائه انواع خدمات ملکی و حقوقی
با مدیریت دکتر رضا شیر محمدی
..................... .................................
کارشناس املاک : امیر