ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 190 متر/ سازه لوکس/ گلشهر
آپارتمان 190 متر/ سازه لوکس/ گلشهر
4 روز پیش در گلشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
190
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
2,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
13,684,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
**واحدی خاص و کم نظیر در گلشهر – لوکس، روشن، استثنایی
قابل تهاتر**
اگر دنبال واحدی متفاوت، با متریال عالی و طراحی مدرن هستید، این واحد پیشنهاد ویژه شماست.
**مشخصات برجسته:**
* **3 خواب + یک سوئیت کامل مجزا** (آشپزخانه کوچک + سرویس)
* **ارتفاع سقف 3.20** – دلباز و کم نظیر در گلشهر
* **نورگیری عالی** – واحد شمالی، ملک جنوبی، فاقد دیوار مشترک
* **سرامیک های 1×2 و نمای سنگ درجه یک نی ریز**
* **درب ضدسرقت 2.30 متری** – خاص و متفاوت
* **سیستم هوشمند + پرده برقی**
* **اسپلیت نصب شده در کل واحد**
* **پنجره های دوجداره وین تک**
* **سوئیت مستر + 2 سرویس ایرانی و فرنگی**
* **لاندری روم مستقل**
* **گاوصندوق داخل دیوار + دوربین مداربسته**
* **آسانسور هوشمند**
* **موتور گریلس**
* **باکس شارژ خودرو برقی**
* **پارکینگ اضافه و مستقل**
**ساختمان 5 طبقه / 10 واحد / محیط آرام و کم جمعیت
تحویل مرداد ماه**
متریال و طراحی واحد در سطحی است که واقعاً ارزش دیدن دارد.
**امکان تهاتر با واحد شما هم فراهم است.**
برای هماهنگی بازدید پیام دهید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.