تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 192 متری صفر سپهر جنوبی

آپارتمان 192 متری صفر سپهر جنوبی

2 هفته پیش در همت‌آباد

متراژ
192
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,937,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
⭐ واحد 192 متری ، صفر _ ⭐

✔ سه خواب ،
✔ طبقه اول ،
✔ تک واحدی
✔ دو طرف نور ، ویو دار
✔ واحد به صورت خام ، فقط پکیج و رادیاتورها نصب شده ، کابینت و کمدها و رنگ درها به سلیقه ی خریدار زده می شود
✔ مجتمع چهار تا تک واحدی خلوت و آرام
✔پارکینگ مناسب دو تا درگیر با خودش

✅ جهت هماهنگی بازدید فقط تماس ✅

✔مشاور : خانم محمدیان
✔ دفتر : آپادانا دوم ، مقابل کوچه 10 ، فصیح