ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 195متری لوکس در قدوسی غربی
آپارتمان 195متری لوکس در قدوسی غربی
1 هفته پیش در قدوسی غربی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
195
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
200,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 195 متر واقع در قدوسی غربی ، در یک ساختمان کم واحد و با امکانات کامل به فروش می رسد.
متراژ: 195 متر
طبقه: اول
5 طبقه ، در هر طبقه 2 واحد جمعا 9 واحد
تعداد خواب: 3 خواب مستر
سال ساخت: 1404
✨ ویژگی ها:
• نورگیری عالی
• مناسب سکونت لوکس و آرام
• دسترسی مناسب به امکانات شهری
قیمت: متری 200 میلیون تومان
جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت