تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 196 متری پنت هاوس در رمک

آپارتمان 196 متری پنت هاوس در رمک

2 روز پیش در رامسر

متراژ
196
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏15,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 196 متری پنت هاوس در رمک
502 متر زمین
سال ساخت 1400 سند پایان کار
3 خواب هر 3 مستر
گرمایش پکیج رادیاتور
سرمایش کولر اسپیلت
ویو 360 درجه از سمت اتاق خواب ها به دریا
و از سمت پذیرایی به جنگل
دارای تراس با ویو ابدی جنگل و دارای باربیکو
دارای آسانسور و انباری و پارکینگ
واحد در طبقه آخر و کلا 5 واحد است