تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 2 خوابه فرزدقی جنوبی

آپارتمان 2 خوابه فرزدقی جنوبی

2 هفته پیش در ترمینال باربری

متراژ
114
ساخت
1393
قیمت کل
‏9,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,403,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
واحد 2️⃣خوابه 114 متری در فرزدقی جنوبی ✅ طبقه 3️⃣ از ساختمان 4️⃣طبقه (جمعاً 8️⃣ واحد شخصی ساز) سال ساخت 93. کل ساختمان و مشاعات (زمین 360م با مشاعات بزرگ) بازسازی شده و خود واحد هم بازسازی کامل ✔️ محله آروم و کم جمعیت. حیاط جای 3️⃣ پارک اضافه دارد ✋
✅کسر 300 میلیون از مبلغ کل بابت رهن مستاجر
انباری هم طبقه بندی شده.
مالک هستم
.لطفا املاک تماس نگیرید ،همکاری ندارم.