تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 200 متر، سه خواب، لوکس، دشتستان

آپارتمان 200 متر، سه خواب، لوکس، دشتستان

2 هفته پیش در دشتستان

متراژ
200
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏36,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏182,500,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
⚜️مشاورین املاک مهدی⚜️
▪️فروش آپارتمان 200 متر
▫️تک واحدی
▪️سه طرف نور
▫️طبقه سوم
▪️کف واحد تمام سنگ اسلب
▫️آشپزخانه بزرگ و پر از کابینت با دسترسی به تراس
▪️کابینت ها ترکیب انزو و های گلاس
▫️سرمایش و گرمایش چیلر ، فن کوئل
▪️مشاعات تمام سنگ اسلب
▫️نقشه و طراحی عالی با سالن بزرگ و یکدست
▪️سازنده خوش نام منطقه
کد آگهی: 4192
————————————————
برای آگاهی از موارد مشابه لطفا تماس بگیرید.