تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 205 متر 3 خوابه دید پارک قیطریه

آپارتمان 205 متر 3 خوابه دید پارک قیطریه

1 روز پیش در قیطریه

متراژ
205
ساخت
1382
اتاق
3
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏268,292,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سلام و عرض ادب خدمت شما خریدار عزیز
آپارتمان مورد آگهی 205 متر 3 خوابه یک خواب مستر با دید ابدی پارک در جنوب پارک ک قیطریه واقع شده است
5 طبقه تکواحدی در کل 5 واحد
کاملا بازسازی شده بدون یک ریال هزینه
بسیار خوش نقشه، پرنور تمام پنجره ها نور مستقیم
لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مشاور و امین شما فرهنگ
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس برج طلایی تاسیس ۱۳۷۸