تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 208 متری گلستان /ظفر جنوبی

آپارتمان 208 متری گلستان /ظفر جنوبی

3 روز پیش در کرمانشاه

متراژ
208
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏20,740,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,711,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅208متر ⚡
✅فول امکانات بدون خرج
✅کد C5 ✅

❇مناسب سرمایه گذاری و سکونت❇

⭐مشاور تخصصی منطقه خانم خجسته⭐

☑برای معرفی فایل های مشابه تماس بگیرید

اعتماد ازشما❣صداقت و معرفی بهترین گزینه از ما

❎آدرس تلفنی داده نمیشود

به دلیل کمبود وقت فقط تماس پاسخگو میباشم،با تشکر از شما عزیزان ✋