تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 220 متری تکواحدی مطهری شمالی

آپارتمان 220 متری تکواحدی مطهری شمالی

10 ماه پیش در قصرالدشت

متراژ
220
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
25٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تکواحدی
سالن بزرگ با قابلیت چیدمان عالی
شمالی جنوبی
متریال و مصالح درجه 1
تراس بزرگ قابل چیدمان