تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 221متر فاز2 3خواب

آپارتمان 221متر فاز2 3خواب

16 ساعت پیش در مهرشهر - فاز ۱

متراژ
221
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,995,000 تومان
طبقه
1
✨️کاشفی هستم همراه شما ✨️
✅️ 221 متر آپارتمان خوش نقشه در فاز 2
⚡️ طبقه 1 | سال ساخت 1395 | 3 خواب بزرگ
✅️ ساختمان 6 واحدی با حریم خوب (بدون دیوار مشترک)
⭐️ واحد رو به نما در ساختمان شمالی
✅️ تی وی روم جدا + نشیمن و پذیرایی 2 تیکه (چیدمان راحت)
✅️ 2 بالکن
✅️ پارکینگ + انباری
✅️ آسانسور
✅️مشاعات آبی
⚜️ حیاط سرسبز و فضای مشاع دلنشین
✅️ سند تک برگ
⏺️ برای هماهنگی بازدید و دریافت جزئیات بیشتر تماس بگیرید.
✨ یه بار از نزدیک ببینید، خودش باهاتون حرف می زنه.