تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 228 متری فروش فوری

آپارتمان 228 متری فروش فوری

2 هفته پیش در سنایی

متراژ
228
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏29,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,701,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅️آپارتمان 228 متری در سنایی
✅️طبقه روی همکف
✅️چهار خواب
✅️بالکن سرتاسری و بسیار بزرگ
✅️انباری داخل واحد
✅️مناسب سرمایه گذاری و سکونت
✅️دارای قدر السهم
✔️مشاور شما اسکندری