تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 228متری/ 4خواب 2مستر فول/ ویو ابدی باغ

آپارتمان 228متری/ 4خواب 2مستر فول/ ویو ابدی باغ

7 ساعت پیش در میرزا کوچک‌خان

متراژ
228
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏30,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,526,000 تومان
طبقه
6
✨ دورود و احترام ✨

⚜️ خونه ای که حس خونه باغ وسط باغات قصردشت رو به شما میده⚜️

✨ ساختمان شخصی ساز کم واحد
✨ در بهترین طبقه ی ساختمان طبقه ششم از شش
✨سالن بزرگ و عریض چیدمان به سیلقه بانوی ایرانی
✨ 2 تراس مجزا و بزرگ ، هر دو ویو رو به باغات
✨ پلان مهندسی و بسیار خوش نقشه با تفکیک فضاهای خصوصی و عمومی
✨ استفاده از متریال برند و اسمی در ساختمان
✨ ورودی و لابی مجلل دیزاین شده

ـ
برای اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس حاصل فرماید .

✨معینی مشاور ملکی شما✨