تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 231متری/طبقه دو/خوش نقشه

آپارتمان 231متری/طبقه دو/خوش نقشه

2 هفته پیش در گوهرشاد

متراژ
231
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,541,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود
آپارتمان 231متری
✔تک واحدی
✔3خواب فول کمد دیواری (یک خواب مستر)
✔تراس 9متری (قابل چیدمان)
✔آشپزخانه و مطبخ فول کابینت
✔لاندری
✔نشیمن خصوصی و پذیرایی مجزا
✔4متر انباری پشت بام
✔روف فضاسازی

اطلاعات بیشتر تماس لطفا
مشاور فروش: رها ذاکری
کارگزاری املاک خاتونی