تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 240 متر معالی آباد 3خوابه

آپارتمان 240 متر معالی آباد 3خوابه

2 روز پیش در معالی‌آباد

متراژ
240
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏43,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏181,250,000 تومان
طبقه
5
املاک ویراشهر