تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 250 متر تک واحدی نوساز دروس

آپارتمان 250 متر تک واحدی نوساز دروس

1 هفته پیش در دروس

متراژ
250
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏147,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏588,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
250 متر تک واحدی بدون مشابه✅
نور گیری از دو جهت شمال و جنوب✅
نقشه استثنایی بدون یک سانت پرتی✅
3 خواب + 3 مستر ✅
آشپزخانه چوب دارای مطبخ و نیمه فرنیش بوش✅
سالن اجتماعات مبله + روفگاردن 4 فصل✅
فقط یک تا بازدید=خرید خوب سال✅
نوساز کلید نخورده✅
پاسخ گویی تا ساعت 24 ✅
خدمت رسانی حتی در ایام تعطیل✅
فرشادابراهیم زاده،مشاور و کارشناس امور ملکی با افتخار آماده خدمت به شما بزرگواران می باشم✅