تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 260متر فول هوشمند سازنده برند آبشار اول

آپارتمان 260متر فول هوشمند سازنده برند آبشار اول

3 هفته پیش در کوله پارچه

متراژ
260
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
‏57,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏219,230,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک خانه طلایی

فایلی بی نظیر در بهترین لوکیشن اصفهان در فاصله چند قدمی رودخانه محله ای اعیان نشین موجود شد

260متر چهار خواب

*تخفیف ویژه به مشتری نقدی...

*فایلی استثنایی و به قیمت برای سخت پسندها....
------------------------------
دپارتمان املاک خانه طلایی با بیش از شش هزار فایل فعال با کادر مجرب و حرفه ای همواره در تلاش هستند تا رضایت شما همشهریان عزیز را جلب نمایند.

اعتماد شما اعتبار ماست....