تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 265 متر/دوبلکس/ارتفاع سقف 8متر

آپارتمان 265 متر/دوبلکس/ارتفاع سقف 8متر

1 هفته پیش در محله جاهدشهر

متراژ
265
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏31,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️لوکس ترین دوبلکس منطقه VIP⚜️
⚜️موقعیت مکانی عالی اول منطقه
⚜️کف سنگ اسلب 1/5 در 2/5
⚜️بسیار خوش نقشه
⚜️ویو ابدی
⚜️سیستم BMS tesla
⚜️لابی شیک و مرتب
⚜️کلوزت روم
⚜️تک واحدی
⚜️شیرآلات شیذر،کابینت،سیستم هوشمندو... برند
⚜️تهاتر با زمین انجام میشود
⚜️قابلیت واگذاری به رهن تا 4 میلیارد
⚜️قابلیت دریافت وام مسکن

کارگزاری املاک دنا
مشاور امور ملکی شما جوکار