تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 268متری دروس/مدرن/3 پارکینگ

آپارتمان 268متری دروس/مدرن/3 پارکینگ

1 هفته پیش در دروس

متراژ
268
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏130,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏485,074,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅فایل کاملا شخصی-کلید نزد املاک
✅((تک واحدی))
✅بهترین و دنج ترین فرعی منطقه
✅ویوو و نور 360درجه
✅متریال وارداتی و شیک
✅بسیار خوش نقشه( سالن و خوابهای بزرگ)
✅تراس قابل چیدمان
✅روف گاردن
✅اتاق پخت
✅فول فرنیش برندBOSCH
✅لابی مبله وشیک
✅پارکینگ 3عدد سندی
✅سونا وجکوزی_ سالن اجتماعات
بازدید=قرارداد
***مناسب برای سخت پسندان***
_______________________________
مشاور و کارشناس منطقه پیمان
***********