ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 280 متری*ابتدا هاشمیه*قیمت استثنایی
آپارتمان 280 متری*ابتدا هاشمیه*قیمت استثنایی
13 ساعت پیش در محله هنرستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
280
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
56,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
200,714,000 تومان
طبقه
2
درود فراوان
‼️قیمتی بی نظیر در منطقه هاشمیه‼️
❗️پلان مهندسی شده از آرشیتکت به نام ❗️
❗️آخرین ایستگاه بازدید کنندگان❗️
✅️280 متری جنوبی کار مدرن
✅️ورودی لابی شیک مجلل
✅️روف گاردن ویو ابدی
✅️مشاعات درجه یک
✅️سالن اجتماعات
✅️باشگاه ورزشی شیک
⚜️3 خواب پور نور
⚜️3 خواب مستر کلوزت
⚜️تمامی متریال وارداتی درجه 1
⚜️سیستم برق هوشمندbms
⚜️طبقه عالی از طبقات
⚜️دو پارکنیگ سندی
⚜️آشپزخانه فول فرنیش
⚜️تراس های بزرگ قابل چیدمان
⁉️مالک 100 درصد فروشنده واقعی⁉️
⁉️ضمانت. قیمت در منطقه⁉️
❗️کاری فوق العاده درجه یک وتک در هاشمیه❗️
☎️ برای جهت بازدید هماهنگ کنید☎️
️ مسکن بیهق با 25 سال سابقه درخشان️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت