تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 2خواب 82متری طبقه4 بهداری لشکر

آپارتمان 2خواب 82متری طبقه4 بهداری لشکر

1 هفته پیش در فرح آباد

متراژ
82
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,975,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سند تک برگ و آماده انتقال
واحد پر نور از سمت جنوب شرق شمال
ویو صفه تا شهرک ولیعصر
طبقه تک واحد
تنها واحد دارای تراس
منطقه ای بسیار امن و آرام و بی سروصدا
همسایگان محترم
دسترسی راحت و سریع و نزدیک به اماکن رفاهی: سوپرمارکت، نانوایی، درمانگاه، میوه فروشی، ایستگاه BRT و ...
نزدیکی به دروازه شیراز و ایستگاه مترو
منطقه رو به رشد اقتصادی و آینده دار ملکی
کاغذ دیواری
دارای انباری

با احترام املاکیها لطفا تماس نگیرند