تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 3 خواب / آسانسور دار /سهند

آپارتمان 3 خواب / آسانسور دار /سهند

2 هفته پیش در سهند

متراژ
155
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏9,143,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,987,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚡️دپارتمان مِلکِ نـیـوار⚡️
✨ رسالت ما رساندن شما به خانه یِ رویاهایتان ✨
با سلام
✅آپارتمان 155 متری
✔️سه خواب
✔️نصبیات تکمیل لوکس
✔️آسانسوردار
✔️هر طبقه دو واحد
✔️دارای دو تراس
✔️پارکینگ اختصاصی
✔️انباری داخل واحد
✔️قابل برداشت وام تا سقف 1 میلیارد
✔️قابل واگذاری به رهن تا سقف 800 میلیون
✔️نقشه مهندسی و بدون پرتی
✔️محیطی آرام ، کم تراکم برخیابان اصلی
نما سنگ و آجر
فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران و منطقه ای خوش نشین برای سکونت
☎️تماس بگیرید امید هستم