تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 3 خواب تهران نو امامت

آپارتمان 3 خواب تهران نو امامت

1 سال پیش در تهران‌نو

متراژ
190
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
140٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
736٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 190 متر
3 خواب دو نبش
پرنور
دو خواب مستر
دو پارکینگ سندی
سالن پرده خور
تخلیه
تخفیف همزمان با تنظیم مبایعه
فروشنده واقعی و منعطف