تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 3 خواب جهت سرمایه گذاری

آپارتمان 3 خواب جهت سرمایه گذاری

20 ساعت پیش در ابیوردی

متراژ
158
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
‏16,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,531,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
یک آپارتمان 3 خواب
مساحت تقریبا 158 متر
جنوبی و داری نورگیر عالی کل آپارتمان
سال ساخت 1385
4 طبقه، 10 واحد
طبقه 3
دارای پارکینگ و انباری و آسانسور
دارای حیاط مشترک
واقع در بلوار چمران
با املاک همکاری نمی شود.