تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 315 متری فول امکانات

آپارتمان 315 متری فول امکانات

2 روز پیش در بلوار سجاد

متراژ
315
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
‏60,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,476,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
باسلام
315 متر آپارتمان با 4 خواب مستر که مجهز به سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی، هر اتاق دارای کمد دیواری جادار و طراحی نورگیر با پنجره های قدی است
پذیرایی و نشیمن با امکان چیدمان متنوع
15 متر تراس فضاسازی شده
سیستم برق هوشمند
پوشش کف از سنگ اسلب
دارای مطبخ و لاندری
و…

همچنین مجموعه دارای سرایداری ، لابی و روف گاردن میباشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
- مرصاد افتخاری