تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 3خواب نوساز لب بولوار بهشتی

آپارتمان 3خواب نوساز لب بولوار بهشتی

22 ساعت پیش در فیروزآباد

متراژ
157
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏7,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,636,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
3خواب بزرگ با کمد دیواری .زیر بنا با پارکینگ 157متر* آشپزخانه مجهز و ....
مجهز بدون 1ریال خرج
*واحد جنوبی*
1میلیارد تومان بعنوان رهن منزل تا سال آینده کم میشود...منزل تا خردادماه 1406 در اختیار فروشنده هست
دقت فرمایید : به هیچ عنوان پیامک جواب داده نمیشود
ساعت بازدید فقط :17الی 19
تماس از ساعت 10 الی 19
آدرس : بلوار بهشتی روبروی دور برگردان
بالای تجاری کیف و کفش اوپا
لطفا تمام موارد را با دقت مطالعه فرمایید.