تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 40متری نقلی /لوکیشن خوب همکف

آپارتمان 40متری نقلی /لوکیشن خوب همکف

1 هفته پیش در ملارد

متراژ
40
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏720,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,000,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک خانه نو
جای که انتخاب ها ب موفقیت تبدیل میشه

آدرس ملک : سراسیاب خ امام خمینی خ امام حسین جنوبی

کد فایل:

عنوان

قیمت کامل :720

مبلغی پرداختی

آدرس املاک: سرآسیاب خ امام خمینی خ امام حسین جنوبی نبش کوچه دهم املاک خانه نو