تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 53 متر / 1 خواب / نزدیک حرم / امام رضا

آپارتمان 53 متر / 1 خواب / نزدیک حرم / امام رضا

22 ساعت پیش در دانش

متراژ
53
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,360,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
4
کارگزاری املاک برج شیشه ای با کادری از مشاورین مجرب در زمینه املاک مسکونی، تجاری و اداری و... آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هست تا معاملاتی مطمئن و سودآور داشته باشید
زمینه های کاری این مجموعه عبارتند از:
هتل و هتل آپارتمان های حاشیه حرم مطهر برای فرصت های درآمدزایی و سرمایه گذاری
املاک تجاری درسراسر شهر مقدس مشهد

***

✅متراژ: 53 متر
✅کابینت: MDF
✅ نما : آجر نما
✅کفپوش: سرامیک
✅ تعداد خواب : 1 خواب
✅سیستم سرمایش: کولر گازی
✅سیستم گرمایش: بخاری
✅هود
✅ جنوبی

کد ملک : 0201

پیاده روی تا حرم مطهر 10 دقیقه میباشد نزدیک به بازار محله و نزدیک به ایستگاه اتوبوس . BRT . مترو میباشد

موارد مشابه موجود است
!!!جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید !!!
####گروه مشاورین و مهندسین کارگزاری املاک برج شیشه ای ####