تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54 متر طبقه 1

آپارتمان 54 متر طبقه 1

2 هفته پیش در تبریز

متراژ
54
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏128,703,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
آپارتمان 54 متر طبقه 1 تک خواب ✅️ کف سرامیک
با حق سرقفلی 3 مغازه
تک واحدی ⭕️

امام /جدیری

تخفیف پای قرار داد ⭕️⭕️⭕️⭕️

برخیابان مناسب سکونت✔️ عالی برای مطب دندان پزشکی ✔️ بعلاوه 10
مطب زیبایی✔️مشاوره
پاخور عالی⭕️
دفتری✔️ خدماتی ✔️ مرکز مشاوره امکان پارتیشن بندی ✔️ ومشاغل دیگر

امکان نصب تابلو✔️

سند تک برگ ⭕️ فروشنده واقعی ⭕️

مشاور میری