تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54 متری تکواحدی جلالی جنوبی

آپارتمان 54 متری تکواحدی جلالی جنوبی

3 روز پیش در شهرک ولیعصر

متراژ
54
ساخت
1394
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
یکواحد آپارتمان 54 متری

تک واحدی

کابینت های گلاس ترک

کولر گازی

کاغذدیواری

کف سرامیک

شیرآلات نو

حفاظ آکاردئون

بسیارخوش نقشه 25 مترپذیرایی

دارای 2 پارکینگ( پارکینگ اختصاصی +پارکینگ مهمان) (پارکینگ 600 میلیون) مجهزبه دوربین

گل طبقات طبقه سوم غرق نور

ساختمان آرام کل اعضا 10 نفر
همه مالک هستند

جلالی جنوبی کوچه مومنی

معاوضه دارم باواحد دوخواب نهایت تا 10سال ساخت

تکواحدی یا نهایت تا 8 واحدحتما آسانسوروپارکینگ دار

باقی نقدا پرداخت میشه

تخفیف فقط پای معامله

املاک محترم برای فایل کردن همه مشخصات نوشته شده فقط درصورت مشتری بازدید تماس بگیریدچون محل کار هستم