تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 54متری/مناسب سرمایه گذاری/اندیشه

آپارتمان 54متری/مناسب سرمایه گذاری/اندیشه

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
54
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬444٬000 تومان
طبقه
3
هوالرزاق

⭕️اندیشه شهری که هیچ وقت رکود ندارد⭕️

✅️تبریک!شما خونه ی دلخواه تونو پیدا کردید!
✅️به قیمت ترین آپارتمان 53متری در "اندیشه "
✅️طبقه3 از ساختمان های لوکس و اکازیون
☑️ سند تک برگ شش دانگ
☑️اخذ وام بانکی به عهده کارگزار دفتر تا سقف 900
❌️رهن +وام +نقدینگی
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
❎️خرید ایمن/فروش راحت
مشاوره رایگان خرید آپارتمان در غرب تهران
مناطق اندیشه فاز ،1،2،3،4 شهرک مریم و صدف
با هر سلیقه و بودجه ای

⭕️جهت بازدید و هماهنگی با ما تماس بگیرید