تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 55 متری / یک خواب / داما

آپارتمان 55 متری / یک خواب / داما

1 روز پیش در شهرک امام هادی

متراژ
55
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,909,000 تومان
طبقه
2
باسلام

کد : 049
................⚡کارگزاری املاک داما ( ضابطی )⚡. ...............

................⚡آتیه امن خود را از ما بخواهید ⚡..................

⚡واحد 50 متری

❗ بازدید فقط با هماهنگی

........................................................................❗برزگر