تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 55 متری

آپارتمان 55 متری

2 روز پیش در شهر قدس

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,530,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
کد آگهی: 106
املاک البرز پیشرو در منطقه
✔️✔️ مشاورین املاک البرز ✔️✔️

❗❗ثبت رسمی قرارداد طبق قانون الزام به ثبت رسمی اموال غیر منقول مصوبه 1403/04/03❗❗
مشخصات ملک:
✅55 متر
✅ آسانسور
✅ طبقه دوم
✅ سالن خوش چیدمان
✅ کابینت mdf
✅ گاز رومیزی
✅کمد دیواری
✅ تک خواب

❗عقد قرارداد شما زیر نظر کارشناسان مجرب و حقوقی امور ملکی ❗
❗مشاوره رایگان جهت سرمایه گذاری❗
❗مشاوره رایگان در امور حقوقی ملکی❗
❗با بیش از 1000 قرارداد موفق در منطقه❗
❗ همکاری با بیش از 100 سازنده معتبر در منطقه شهر قدس❗

مشاور شما: غلامی
✅عضو رسمی اتحادیه املاک✅
⭕برای دریافت فایل های مشابه تماس بگیرید⭕
❗بیش از 30 سال تجربه و اعتبار در منطقه❗
آدرس دفتر: شهر قدس بلوار امام خمینی ابتدای خیابان ارشاد