تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 55متری طبقه اول

آپارتمان 55متری طبقه اول

5 ساعت پیش در حجت

متراژ
55
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,727,000 تومان
طبقه
1
⚜️⚜️به نام یگانه خالق هستی بخش ⚜️⚜️
سلام خدمت مشتری های عزیز
(ما ادعا نمیکنم فعالترینیم ما ثابت می کنیم )
✅مشاور رسمی و کارشناس اتحادیه املاک
✅مشاور رایگان در زمینه سرمایه گذاری ملک
✅شناخت کامل منطقه ((توس))
✅بیشترین فایلینگ منطقه
✅تخصص در زمینه خرید و فروش
✅تخصص در زمینه رهن و اجاره
✅مشارکت در ساخت
⚜️ملک تکمیل از 900ملیون به بالا موجودمی باشد⚜️

⚜️مشخصات ملک ⚜️
✅ 55متر
✅امتیازات مجزا
✅کوچه 4 متری
✅پذیرایی خوش نقش
✅نزدیک امکانات رفاهی
✅منطقه امن وآرام
✅ثبت قرارداد باکدرهگیری
✅قابلیت رهن تا 100ملیون

⚜️⚜️املاک سرای اتحاد ⚜️⚜️
آدرس دفتر توس 43غلامی 22نبش شفایی نژاد 12
آدرس ملک توس 41درودی 28

⚜️مدیریت :محمدرضا غیرتمند⚜️