تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 55متری غرق نور

آپارتمان 55متری غرق نور

4 روز پیش در یاخچی‌آباد

متراژ
55
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏107,636,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
املاک بزرگ افشار

آپارتمان 55 متری دلباز

تک خواب تخت خور

طبقه سوم نور گیر آکواریومی

دو واحدی با همایسگان آرام

سال ساخت 1400

دارای انباری سندی

قابلیت رهن تا مبلغ 715/000/000

قابلیت دریافت وام تا مبلغ 1/280/000/000

خوش نقش و تمیز بدون نیاز به یک ریال هزینه اضافی

مشاور شما:
سرکار خانم روحی

همکاران محترم لطفا تماس نگیرید