آپارتمان 55متری/همکف مستقل ، حیاط اختصاصی
1 هفته پیش در ملایر
کپی شد
قیمت کل
2,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
48,727,000 تومان
فروش آپارتمان 55 متری یک خوابه با حیاط اختصاصی
· متراژ: 55 متر زیربنا
· اتاق: یک خوابه
· طبقه: همکف مستقل
· دارای حیاط اختصاصی فقط در اختیار واحد همکف
· سال ساخت: 1390
· سند: تک برگ ثبتی (بازار پسند و قابل اعتماد)
· موقعیت: میدان زندیه(مرکز شهر دسترسی عالی)
نکات مثبت واقعی:
✔ زندگی با حس حیاط دار بدون هزینه نگهداری مشترک
✔ مناسب زوج های جوان یا سرمایه گذاری
✔ دسترسی آسان بدون نیاز به آسانسور و پله
✔ سن ساخت مناسب (1390) – نه نو و نه فرسوده
قیمت 2,680,000,000
توجه: آگهی موقت میباشد خریدار دست به نقد در اولویت