تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 56 متری در بهترین لوکیشن

آپارتمان 56 متری در بهترین لوکیشن

2 هفته پیش در پرستار

متراژ
56
ساخت
1376
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و عرض ادب
واحد مذکور در یکی از لوکیشن های عالی با دسترسی سریع به پیروزی و مترو واقع شده
4 طبقه دو واحدی
طبقه 2
5 متر انباری اختصاصی
بدون پارکینگ و آسانسور
5 پله تا واحد
شیک ، بازسازی شده
پکیج
کولر گازی
کف سنگ
حیاط بزرگ مشجر
دارای قدر السهم عالی
موردی بسیار مناسب جهت سکونت و سرمایه گذاری
بازدید با هماهنگی
بهنام