تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 56 متری شهرک آفتاب

آپارتمان 56 متری شهرک آفتاب

13 ساعت پیش در فومن

متراژ
56
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,892,000 تومان
طبقه
1
با سلام
آپارتمان 56 متری
سند تک برگ
یه خواب دو کمد دیواری
درب صد سرقت
خونه یه هزینه نقاشی فقط نیاز داره