تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 57 متری،20 متر حیاط خلوت

آپارتمان 57 متری،20 متر حیاط خلوت

1 هفته پیش در بهارستان

متراژ
57
ساخت
1397
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏117,543,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
یک خوابه
حیاط خلوت 20 متری
طبقه اول
کمد دیواری داخل اتاق با عمق زیاد
تختخوابشو کمجا
آشپزخانه ام دی اف ترک جای یخچال و فریزر کنار هم ،جای ماشین ظرفشویی و لباسشویی کنار هم
سرویس بهداشتی بزرگ
کمددیواری داخل سالن
آسانسور
پارکینگ دارد ولی به خاطر ورودی کوچه که باریکه امکان استفاده برای ماشین نیست
پارکینگ در انتظار است
7 سال ساخت است
سند زمین قدیمی بوده تازه سند تک برگ اصلی آماده شده و هنوز سند تک برگ نیامده ،
مستاجر به مبلغ 600 رهن نشسته که میشه مستاجر جدید گذاشت با مبلغ بیشتر