تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 57 متری فردیس / سند تکبرگ شخصی

آپارتمان 57 متری فردیس / سند تکبرگ شخصی

4 روز پیش در شهرک 110

متراژ
57
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,298,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با احترام
طبقه پنجم از شش طبقه دو واحدی مجتمع رو به خیابان میباشد و در حال حاضر دارای مستاجر به مبلغ 150 میلیون رهن و 10 میلیون اجاره هست که مستاجر تا پایان شهریور ماه قرارداد اجاره دارد و اگر خریدار مایل باشد بازهم مستاجر تمدید میکند
پارکینگ دارد
انباری دارد
سند تکبرگ دارد
متری 69 م